sobota, 15 marca 2014

Ćwiczenia poprawiające wygląd biustu.. 


Ten post ucieszy chyba każdą kobietę. Ładny dekolt może być prawdziwą ozdobą kobiecego ciała. Nie wystarczy jednak, by skóra w tym miejscu była gładka i napięta. Znacznie bardziej męski wzrok przyciąga jędrny, zadbany biust. Istnieje kilka reguł, które pomogą zachować piersi i dekolt w nienagannej formie. 
Ważnym elementem jest utrzymywanie wyprostowanej postawy ciała. Wymaga to niewielkiego wysiłku i odrobiny samodyscypliny. Garbiąc się najbardziej obciążamy mięsień piersiowy, który jest tzw. rusztowaniem podtrzymującym biust. Defekty i niedostatki naszych piersi, które uprzykrzają nam życie i uniemożliwiają zakładanie wymarzonych kreacji, można albo skorygować poprzez założenie specjalnej bielizny, albo zwalczyć, dobierając odpowiedni zestaw ćwiczeń. 


Ćwiczenie nr 4 jest najczęściej  rekomendowane  przez położne w czasie ciąży i w trakcie karmienia piersią. Ważne by ćwiczenia były wykonywane systematycznie!! To ćwiczenie polecam także i ja :) Źródło: http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/jedrny-biust/cwiczenia-na-ladny-biust,14,1,0.html


Brak komentarzy: