wtorek, 11 marca 2014

Pierwszy krok do osiągnięcia tego czego chcemy...


Twórcza wizualizacja jest podstawową techniką kreowania rzeczywistości. Proces ten polega na wykorzystaniu potęgi podświadomości do świadomego wyobrażania, tworzenia i przyciągnięcia do twojego życia tego, czego pragniesz. Stosowanie twórczej wizualizacji daje ci bezpośrednią kontrolę nad myślami na poziomie podświadomości. Mimo że istnieje wiele sposobów na programowanie podświadomości, wizualizacja jest najbardziej efektywna przynosząc szybkie rezultaty. 

Pierwszym krokiem do nauki przyciągania będzie niebieskie piórko. Dlaczego błękitne piórko? Ponieważ nie jest to coś, co zwykle widujesz w swoim świecie, prawda? Kiedy ostatnio widziałeś błękitne pióro? 


Oto instrukcja, jak przyciągnąć do swojego życia błękitne piórko w ciągu najbliższych 48 godzin: wyobraź sobie błękitne piórko. Zwizualizuj je tak dokładnie, jak tylko potrafisz – kształt, wszystkie pojedyncze promienie odchodzące od dutki, kolor, połysk. Wyobraź sobie, że już je masz – weź je do ręki, popatrz na nie przez światło, poczuj jego ciężar, możesz nawet powąchać je albo dotknąć ustami. Usłysz, jaki wydaje dźwięk gdy machasz nim w powietrzu. Wyobraź je sobie jak najwyraźniej i jak najlepiej potrafisz.
Utrzymuj tę wizję nie krócej niż minutę, a następnie zakończ wizualizację i złóż całą wiarę w jej urzeczywistnienie w ręce Wszechmocy.
Piórko wkrótce znajdzie się na Twojej drodze, więc pamiętaj aby mieć cały czas otwarte oczy. Możesz umieścić sobie kartkę ze słowem “błękitne piórko” w miejscu, w które często spoglądasz. Możesz nawet napisać sobie “piórko” na ręce ;) Ważne, żebyś pamiętał o nim przez cały czas.  
Możesz je zobaczyć np. w sklepie, na drodze lub w namalowane w książce... 
Ważne żebyś w trakcie wizualizacji był wyciszony i zrelaksowany... niech wszystkie myśli dnia codziennego przemkną przez Twoją głowę, wtedy nadejdzie czas na wizualizacje... Musisz w to uwierzyć! Bo w to co wierzysz to budujesz i wzmacniasz... 


Źródło: http://artpoezjaproza.blox.pl/2010/02/Niebieskie-piorko-ciag-dalszy-w-zwiazku-z-monetami.html
 

Brak komentarzy: